|
|

楼主 |
发表于 2011-11-15 01:00
|
显示全部楼层
| 来自广东
本帖最后由 陈先生 于 2011-11-15 01:11 编辑
怪小侠 发表于 2011-11-14 23:23 
个人觉得价格稍贵,每样都便翻1蚊就可以接受
大哥呀。你试下系屋企做一次睇下成本,汤底同煤气好重皮呀。现在加上人工(成1600蚊一个人架)同支出基本上是好少利,主要是做人气!其他地方3.5云吞都有得食,主要是睇你敢吾敢食!个人主张食好D,我D食品好大碗架。开张果2日就忙点,有点乱,现在品质全部我跟进,今日开始回复到最好啦。多谢关注。 |
|